Organizator:

O targach

Podziel się

Szukasz szkoły marzeń? Zastanawiasz się nad wyborem zawodu? Zaplanuj swoją edukację u nas. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na Targach Edukacyjnych w Lublinie.

Targi Edukacyjne to największe wydarzenie o tym charakterze we wschodniej Polsce. Targi Lublin na dwa dni stają się miejscem prezentacji szerokiej oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych szkół oraz uczelni, także w zakresie oferty produktów, usług i rozwiązań dla placówek edukacyjnych i uczącej się młodzieży.

Strefa Kariery

Wydarzenie przyciąga ponad 19 tysięcy zwiedzających – głównie maturzystów i ósmoklasistów, swoją ofertę zaprezentowało  w Strefie Kariery ponad 100 wystawców - licea ogólnokształcące, technika, szkoły zawodowe oraz uczelnie wyższe. Oprócz szkół z województwa lubelskiego, pojawiły się także uczelnie z Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy Krakowa. 

Lubelska Strefa Zawodów

Lubisz gotować, a może interesuje Cię praca mechanika? W Lubelska Strefa Zawodów uczniowie demonstrują umiejętności doskonalone na poszczególnych kierunkach w szkołach zawodowych. Na swoich stanowiskach prezentują się m.in. przyszli kucharze, stolarze, ogrodnicy, plastycy czy mechanicy. Wszystko po to, żeby młodzież odwiedzająca Targi mogła uzyskać jak najwięcej przydatnych informacji na temat różnych profesji.

Scena Talentów

Ważnym punktem programu Targów Edukacyjnych w Lublinie są występy uczniów na Scenie Talentów. Nie musisz przystępować do castingu. Wystarczy, że zgłosisz swój udział wychowawcy lub dyrektorowi swojej szkoły. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje możliwości artystyczne, wystąpić  przed publicznością i kamerami, zadebiutuj u nas. Wokaliści, muzycy, tancerze, akrobaci, iluzjoniści, sportowcy, jak co roku, zaprezentują swoje umiejętności na scenie w Targach Lublin. A wszystko to w wyjątkowej atmosferze happeningu i z udziałem przyjaznej publiczności.

Targi Edukacyjne dają możliwość zapoznania się z nowoczesnym sprzętem szkoleniowym oraz naukowymi wynalazkami. Targi to także doskonała okazja do wymiany  doświadczeń i nawiązania wartościowych relacji, a także uzyskania szeregu przydatnych informacji o nowoczesnej edukacji. 

Zobacz jak wyglądają Targi: