Organizator:

Wyjazdowe szkolenia dla nauczycieli z Projektu UE (bezpłatne)

Podziel się

Zapraszamy na bezpłatne, wyjazdowe szkolenia dla kadry dydaktycznej, które organizujemy na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zapraszamy na bezpłatne, wyjazdowe szkolenia dla kadry dydaktycznej, które organizujemy na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kierujemy zaproszenie do nauczycieli zatrudnionych w szkołach podstawowych, liceach ogólnokształcących, szkołach branżowych I stopnia oraz technikach.  Szkolenia realizowana są w weekendy, w hotelach minimum 3 gwiazdkowych. 

Oprócz nabycia specjalistycznej wiedzy zapewniamy darmowy nocleg, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe zgrane na pendrive oraz zwrot kosztów dojazdu

Po 20 godzinnym szkoleniu (6 godzin w piątek, 8 godzin w sobotę, 6 godzin w niedzielę) nauczyciel otrzymuje zaświadczenie poświadczające zdobytą wiedzę, praktyczne informacje oraz gotowe narzędzia ułatwiające pracę z uczeniem. Podniesienie kompetencji w ramach Projektu to również wymiana doświadczeń z osobami z branży. 

 

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, a program zajęć został opracowany przez ekspertów z Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz jest jednolity na wszystkich szkoleniach. Gwarantujemy, że nawet absolwenci studiów z doradztwa zawodowego nie będą się nudzić na naszych zajęciach, ponieważ stawiamy na praktykę oraz przekazujemy wiedzę zgodną z aktualnym system oświaty.

 

Podczas Targów Edukacyjnych 2020 w Lublinie będzie można dowiedzieć się więcej informacji o Projekcie oraz zapisać się na szkolenie. Zbieramy również zapisy przez formularz na stronie internetowej:  https://projekty.syntea.pl/doradztwo   

Wypełniając formularz rejestracyjny uczestnicy deklarują termin szkolenia, którym są zainteresowani. Szkolenia organizowane są w województwie, w którym znajduje się Państwa placówka edukacyjna. Zwykle szkolenia organizujemy w następujących lokalizacjach: w woj. lubelskim: Świdnik – Hotel Notabene; w woj. podkarpackim – Świlcza - Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór; w woj. małopolskim – Dobczyce – Hotel Dobczyce; w woj. świętokrzyskie – Hotel Ameliówka - Mąchocice Kapitulne. 

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę, na najwyższym poziomie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook, ponieważ tam regularnie publikujemy zdjęcia i filmy ze szkoleń. https://www.facebook.com/szkoleniadoradztwozawodowe

 

Kontakt: doradztwo.men@syntea.pl, tel. 512-917-177, 511-470-277

Koordynator Projektu:  Anna Zmysłowska (tel. 797 586 435, anna.zmyslowska@syntea.pl)

 

Projekt ,, Rozwijanie kompetencji kadry dydaktycznej w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego (makroregion IV)” jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Rozwój Edukacja.