Organizator:

Witamy w szkole przyszłości. Technikum Programistyczne Techni Schools w Lublinie.

Podziel się

Misją Techni Schools w Lublinie jest wykształcenie uczniów technikum programistycznego na wybitnych specjalistów - programistów. Zawód ten odgrywa w dzisiejszym świecie kluczową rolę. Na rynku brakuje blisko 150 tys. wykwalifikowanych specjalistów IT*, a programiści osiągają bardzo wysokie zarobki.

Szkoła oferuje nowoczesny program nauczania, który koncentruje się na praktycznych umiejętnościach. Uczniowie uczą się kodowania, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych technologii informatycznych oraz zdobywają doświadczenie zawodowe podczas płatnych staży i praktyk w firmach z branży IT.

Aplikacje, strony i programy w portfolio uczniów

Uczniowie już od pierwszego roku wykorzystują zdobywaną wiedzę w praktyce, realizując swoje pomysły na aplikacje i programy. Tylko w 2023 roku zakończyli oni następujące projekty: dziennik elektroniczny zapasy.net dla Polskiego Związku Zapaśniczego; TechniHub - platformę do sprawdzania ściąg; Workplays - stronę z ofertami pracy, staży i praktyk; program pobierający historię przeglądania wszystkich przeglądarek oraz nową stronę szkoły.

Praktyki i płatne staże

Przygotowanie do wejścia na rynek jako wysokiej klasy specjalista obejmuje nie tylko zgromadzenie portfolio, ale także zdobycie doświadczeń zawodowych w pracy. Techni Schools współpracuje z firmami i start-upami IT takimi jak Empik, Delivery Couple, Oto Stolik i Cloudware, które przyjmują uczniów na praktyki i płatne staże.

Szkoła, do której chce się chodzić

Poza nowoczesnym programem nauczania warto zwrócić uwagę na przyjazną atmosferę technikum, która sprawia, że uczniowie czują się w szkole dobrze i chętnie do niej uczęszczają. Starannie dobrana kadra nauczycielska łączy umiejętność nauczania na wysokim poziomie z partnerskim podejściem do młodzieży, co przekłada się na zwiększoną motywację oraz luźny klimat społeczności szkolnej.

Inicjatywy i osiągnięcia 

Naukę w Technikum Programistycznym Techni Schools najczęściej podejmują uczniowie ambitni, którzy z przyjemnością biorą udział w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych, osiągając liczne sukcesy. Uczęszczają na dodatkowe kółka zainteresowań i uczą się języka chińskiego. Biorą także udział w organizacji wydarzeń dla uczniów ze szkół podstawowych i innych szkół średnich, takich jak Lubelska Wyspa Techni, Check IT czy Winter Code Camp.

Dzięki nowoczesnemu podejściu do nauczania, wyspecjalizowanej kadrze, praktykom w renomowanych firmach i atmosferze pełnej pasji, Technikum Programistyczne Techni Schools stwarza warunki do rozwoju zarówno umiejętności technologicznych, jak i kreatywności i społecznej odpowiedzialności. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją ścieżkę zawodową w branży IT na najwyższym poziomie.

 

Niepubliczne Technikum Programistyczne Techni Schools w Lublinie 

Rekrutacja: +48 721 221 299

Godziny dyżuru: 8:30 - 16:30 (pon. - pt.) ul. Narutowicza 55B, 20-016 Lublin

kontakt@technischools.com

technischools.com

* dane pochodzą z wyliczeń Polskiego Instytutu Ekonomicznego z roku 2022. https://pie.net.pl/na-polskim-rynku-pracy-brakuje-blisko-150-tys-specjalistow-it/