MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

08.01.19

Patronat Honorowy Wojewoda Lubelski

Uprzejmie informujemy, że Pan Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski wyraził zgodę na objęcie Patronatem Honorowym wydarzenie Targi Edukacyjne 2019.
12.10.18

Angażowanie studentów w edukację STEM poprzez badania w Arktyce

Głównym celem EDU-ARCTIC jest zachęcanie do nauki w zakresie nauki, technologii, inżynierii i matematyki (STEM) wśród uczniów w wieku 13-20 lat. Ma to na celu zapewnienie innowacyjnego i atrakcyjnego programu edukacyjnego dostępnego dla wszystkich szkół. przez Europę.


Projekt ma również na celu stworzenie silnych powiązań między środowiskami badawczymi i edukacyjnymi poprzez połączenie szkół uczestniczących w projekcie z naukowcami ze stacji badawczych Arctic i instytutów badawczych w całej Europie.


Studenci biorący udział w projekcie będą mieli niepowtarzalną możliwość poznania, czym są kariery naukowe i dowiedzieć się więcej o różnych dyscyplinach badawczych, ucząc się, jak zastosować metodę naukową i poznać kluczowe umiejętności rozwiązywania problemów.


Podczas Targów nastąpi połączenie online z Polską Stacją Polarną na Spitsbergenie. Dla chętnych zwiedzających będzie możliwość odbycia wirtualnej wycieczki po Arktyce z wykorzystaniem gogli VR. 


więcej >>
06.09.2018

Zgłoś się już dziś!

Początek roku szkolnego to idealny moment, aby zaprosić Państwa na XV edycję Targów Edukacyjnych, która odbędzie się w dniach 14-15 marca 2019 roku w największej hali Targów Lublin.

Jednocześnie informujemy, że z dniem 30 września 2018 r. upływa termin promocyjny na składanie zamówień na stoiska targowe. Zachęcamy do wypełnienia >>>formularza zgłoszeniowegoW razie pytań prosimy o kontakt mailowy e.kolodynska@targi.lublin.pl lub telefoniczny 81 458 15 35.


26.03.2018

Tłumy młodzieży na Targach Edukacyjnych 2018

Ponad 13 tysięcy zwiedzających odwiedziło tegoroczną edycję Targów Edukacyjnych, która w dniach 15-16 marca 2018 odbyła się na terenie Targów Lublin SA. Wydarzenie upłynęło w doskonałej atmosferze, pełnej zabawy, rozmaitych atrakcji, a przede wszystkim wskazówek dotyczących dalszej ścieżki kształcenia. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 wystawców z Polski i z zagranicy, zatem było w czym wybierać. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo!
więcej >>
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13