MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

07.03.2018

Ucz się biologii online!

„Powtórka z biologii” to nowatorski projekt, który ma na celu szybko i skutecznie przygotować do matury z biologii. Stworzony został rok temu przez zgrane małżeństwo Anię i Kubę i błyskawicznie zdobył przychylność internautów. Ania jest nauczycielką i odpowiada za wartość merytoryczną, a Kuba grafikiem, który dba o warstwę wizualną. 

Oferują lekcje online, filmy, animacje, porady, notatki. Jak sami mówią: „Robimy wszystko by wiedza trafiała do ludzi przez szeroko otwarte oczy i uszy, a nie ziewające usta”. 

Działają wyłącznie w internecie, ale planują się zmaterializować i pokazać światu na Targach Edukacyjnych. Zapraszamy zatem do stoiska nr. 62A...podobno będą nagrody nie z tej Ziemi!;)
więcej >>
06.03.2018

Wymyśl hasło - wygraj prawko

Marzysz, aby zostać kierowcą? Przyjdź na Targi Edukacyjne i weź udział w konkursie. Do wygrania kurs na prawo jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców AUTO-HOLIK. 

Sprawdź szczegóły i regulamin >>> KLIK
05.03.18

Erasmus +

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznej edycji Targów Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 15-16 marca 2018 r. , na terenie Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnego  Targów Lublin,  przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie będziemy gościć przedstawicieli Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

FRSE jest jedyną w Polsce instytucją z tak ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu kilkunastoma edukacyjnymi programami europejskimi. W latach 2007-2013 koordynowała w Polsce programy „Uczenie się przez całe życie” (Erasmus, Leonardo da Vinci, Comenius i Grundtvig) oraz „Młodzież w działaniu”. Wiarygodność Fundacji przełożyła się na zaufanie, jakim ją obdarzono, powierzając jej funkcję Narodowej Agencji Programu Erasmus+ na lata 2014-2020.  Podczas targów powstanie specjalna strefa informacyjna programu Erasmus + i nie tylko ! Przedstawiciele FRSE będą do Państwa dyspozycji 15 i 16 marca na stoisku nr 106.


26.02.2018

Uczą realizować marzenia

„W czym mogę Ci pomóc…?” – te słowa codziennie kierują nauczyciele do uczniów Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. H. Ch. Andersena w Lublinie.
Szkoła łączy w sobie ponad 25 - letnie doświadczenie w nauczaniu z przyjazną atmosferą. Cechują ją przyjacielskie, pełne tolerancji relacje uczeń - nauczyciel oraz komfortowe warunki pracy w małych grupach.


Zapraszamy na stoisko szkoły podczas Targów Edukacyjnych 2018!
więcej >>
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13