MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

12.02.19

A może by tak rzucić wszystko i studiować na Podhalu?

U Podnóża trzech pasm górskich: Gorców, Pienin i Tatr znajduje się Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu.  W ofercie Uczelni znajduje się 15 kierunków (licencjackich, magisterskich i inżynierskich), prowadzonych w formie bezpłatnych studiów stacjonarnych oraz studiów niestacjonarnych. 

Naszą ambicją jest kształcenie kompetentnej kadry aktywnie odpowiadającej na potrzeby nowoczesnego rynku pracy. PPWSZ przykłada ogromną wagę do praktycznych aspektów kształcenia, służy temu nieustanna troska o rozwój bazy dydaktycznej, której chlubą są nowoczesne laboratoria. 

Dbamy, by w murach naszej Uczelni znalazło się miejsce nie tylko na pracę i naukę, lecz także nawiązywanie przyjaźni i rozwijanie pasji. 


 

05.02.19

Wirtualna edukacja z Virtual Quest

Nowe oblicze edukacji z firmą Virtual Quest. Podejmują się działań, które wspomagają proces nauczania i uczenia się. Oprócz edukacji i rozrywki, rozpowszechniają też pozytywne wykorzystanie nowej technologii – Wirtualnej Rzeczywistości.

Odwiedź stoisko z goglami VR - nie pożałujesz! Dzięki nowej technologii firma Virtual Quest umożliwia uczniom przeniesienie się do niezwykłych światów. Młodzież poznaje świat dinozaurów, głębie oceanów i inne niezwykłe  przestrzenie. 

więcej >>
05.02.19

Targowy „Mam talent”

Nie musisz przystępować do castingu. Wystarczy, że zgłosisz swój udział wychowawcy lub dyrektorowi swojej szkoły. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje możliwości artystyczne,   wystąpić  przed publicznością i kamerami, zadebiutuj u nas.

Wokaliści, muzycy, tancerze, akrobaci, iluzjoniści, sportowcy, jak co roku, zaprezentują swoje umiejętności na scenie targowej. A wszystko to w atmosferze happeningu i z udziałem przyjaznej publiczności. 

31.01.19

Sala konferencyjna w ciężarówce - gratka dla miłośników samochodów!

Lubisz majsterkować przy samochodzie? Interesuje Cię praca mechanika? Zajrzyj do amerykańskiej szkoleniowej ciężarówki Show Car, która przyjedzie na Targi Edukacyjne dzięki współpracy Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie z międzynarodową firmą Inter Cars.

Na co dzień w ciężarówce odbywają się szkolenia dla pracowników serwisów samochodowych na obszarze całej Europy. Ta niezwykła maszyna składa się z naczepy o specjalnej zabudowie, która po rozłożeniu stanowi pełnowymiarową salą konferencyjno-szkoleniową. 


więcej >>
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12