MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

25.02.19

Jump XL - wpadaj poskakać!

Podczas naszych targów będziecie mogli poznać ofertę największego na Lubelszczyźnie Parku Trampolin Jump XL. Park ma w swojej ofercie 27 trampolin, największy w Lublinie basen z gąbkami i poduszkę airbag. W Jump XL zorganizujesz urodziny, lekcję WF-u, lub seans 5D i będziesz się przy tym świetnie bawić! 
 
więcej >>
25.02.19

Program występów na scenie podczas Targów Edukacyjnych


Wokaliści, muzycy, tancerze, akrobaci, iluzjoniści, sportowcy, jak co roku, zaprezentują swoje umiejętności na scenie targowej. A wszystko to w atmosferze happeningu i z udziałem przyjaznej publiczności. Tu znajdziesz PROGRAM
18.02.19

Dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

Podczas Targów Edukacyjnych zostanie zaprezentowany  projekt Scientix .
To kolejna propozycja, tym razem dla nauczycieli.   Projekt Scientix promuje i wspiera ogólnoeuropejską współpracę pomiędzy nauczycielami przedmiotów ścisłych (ang. STEM: nauka, technika, inżynieria i matematyka), badaczami edukacji, decydentami i innymi osobami zawodowo zajmującymi się nauczaniem przedmiotów ścisłych.
więcej >>
13.02.19

CRB - wsparcie dla nauki i biznesu


Chcących się przekwalifikować bądź podnieść kompetencje lub kwalifikacje zapraszamy na stoisko CRB. Centrum Rozwiązań Biznesowych jest instytucją zajmującą się podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, poszukiwaniem rozwiązań w zdobywaniu wiedzy oraz wspomaganiem przedsiębiorców dążących do rozwoju działalności. W obszarach działania CRB wyróżnić można szkolenia, egzaminy i certyfikacje, dotacje i granty, doradztwo indywidualne, a także wynajem sal i sprzętu. Do zakresu działania Centrum Rozwiązań Biznesowych należy także organizacja i prowadzenie szkoleń finansowanych z Funduszu Unii Europejskiej, kierowanych głównie do osób chcących podwyższyć swoje kwalifikacje, osób bezrobotnych, osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, a także do osób o niskich kwalifikacjach zawodowych. 

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11