MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

12.10.18

Angażowanie studentów w edukację STEM poprzez badania w Arktyce

Głównym celem EDU-ARCTIC jest zachęcanie do nauki w zakresie nauki, technologii, inżynierii i matematyki (STEM) wśród uczniów w wieku 13-20 lat. Ma to na celu zapewnienie innowacyjnego i atrakcyjnego programu edukacyjnego dostępnego dla wszystkich szkół. przez Europę.


Projekt ma również na celu stworzenie silnych powiązań między środowiskami badawczymi i edukacyjnymi poprzez połączenie szkół uczestniczących w projekcie z naukowcami ze stacji badawczych Arctic i instytutów badawczych w całej Europie.


Studenci biorący udział w projekcie będą mieli niepowtarzalną możliwość poznania, czym są kariery naukowe i dowiedzieć się więcej o różnych dyscyplinach badawczych, ucząc się, jak zastosować metodę naukową i poznać kluczowe umiejętności rozwiązywania problemów.


Podczas Targów nastąpi połączenie online z Polską Stacją Polarną na Spitsbergenie. Dla chętnych zwiedzających będzie możliwość odbycia wirtualnej wycieczki po Arktyce z wykorzystaniem gogli VR. 


więcej >>
06.09.2018

Zgłoś się już dziś!

Początek roku szkolnego to idealny moment, aby zaprosić Państwa na XV edycję Targów Edukacyjnych, która odbędzie się w dniach 14-15 marca 2019 roku w największej hali Targów Lublin.

Jednocześnie informujemy, że z dniem 30 września 2018 r. upływa termin promocyjny na składanie zamówień na stoiska targowe. Zachęcamy do wypełnienia >>>formularza zgłoszeniowegoW razie pytań prosimy o kontakt mailowy e.kolodynska@targi.lublin.pl lub telefoniczny 81 458 15 35.


26.03.2018

Tłumy młodzieży na Targach Edukacyjnych 2018

Ponad 13 tysięcy zwiedzających odwiedziło tegoroczną edycję Targów Edukacyjnych, która w dniach 15-16 marca 2018 odbyła się na terenie Targów Lublin SA. Wydarzenie upłynęło w doskonałej atmosferze, pełnej zabawy, rozmaitych atrakcji, a przede wszystkim wskazówek dotyczących dalszej ścieżki kształcenia. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 wystawców z Polski i z zagranicy, zatem było w czym wybierać. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo!
więcej >>
23.03.2018

Sprawdź, czy wygrałeś!

Czas na ogłoszenie wyników konkursów przeprowadzonych podczas tegorocznej edycji Targów Edukacyjnych. Do wygrania był kurs na prawo jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców AUTO-HOLIK oraz bilety do Energylandii.
więcej >>
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11