MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

18.12.19

Edukacja w Internecie

Dobra wiadomość dla lubiących social media. Stwierdzono, że powszechne korzystanie z mediów społecznościowych istotnie wpływa na edukację w XXI wieku. Ludzie wykorzystują szereg różnych powiązań i narzędzi w celu wsparcia swojego kształcenia, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy. Social media przestają być już wyłącznie narzędziem marketingowym czy rozrywką. Materiały odpowiadające zainteresowaniom użytkownika w ostatnim czasie zrewolucjonizowała myślenie na temat poszukiwania treści z danego obszaru wiedzy w Internecie. Tanie platformy, blogi i portale społecznościowe umożliwiają sprzedaż kursów internetowych, a niezliczona liczba nieformalnych kontaktów z innymi, wpływa na samodzielne starania i  zdobywanie doświadczenia. 

19.11.19

Polecamy


Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie dzięki ofercie kierunków technicznych, menedżerskich i ekonomicznych jest wyjątkową w skali kraju uczelnią wyższą, która stawia na praktykę, swoim studentom zapewnia solidne wykształcenie, a tym samym dobry start w życie zawodowe.

Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim oraz podyplomowym. 


więcej >>
15.07.19

Polecamy

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta w Lublinie posiada ponad 60-letnią tradycję w kształceniu w zawodach medycznych. Przyjmujemy kandydatów bez ograniczenia wieku, bez konieczności posiadania matury. Dysponujemy nowoczesną bazą dydaktyczną, zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Realizujemy bezpłatne kursy i szkolenia oraz staże w ramach projektu unijnego „Nowe umiejętności – nowe możliwości” ze środków EFS na lata 2017 – 2020. W szkole funkcjonuje internat i stołówka.

więcej >>
02.07.19

Zostań wystawcą Targów Edukacyjnych 2020Szanowni Państwo informujemy, że ruszyła sprzedaż powierzchni wystawienniczej na Targi Edukacyjne 2020. Aby zamówić formularz zgłoszeniowy prosimy o skorzystanie z FORMULARZA KONTAKTOWEGO lub bezpośrednio na adres: e.kolodynska@targi.lublin.pl


2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10