MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

05.02.19

Wirtualna edukacja z Virtual Quest

Nowe oblicze edukacji z firmą Virtual Quest. Podejmują się działań, które wspomagają proces nauczania i uczenia się. Oprócz edukacji i rozrywki, rozpowszechniają też pozytywne wykorzystanie nowej technologii – Wirtualnej Rzeczywistości.

Odwiedź stoisko z goglami VR - nie pożałujesz! Dzięki nowej technologii firma Virtual Quest umożliwia uczniom przeniesienie się do niezwykłych światów. Młodzież poznaje świat dinozaurów, głębie oceanów i inne niezwykłe  przestrzenie. 

więcej >>
05.02.19

Targowy „Mam talent”

Nie musisz przystępować do castingu. Wystarczy, że zgłosisz swój udział wychowawcy lub dyrektorowi swojej szkoły. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje możliwości artystyczne,   wystąpić  przed publicznością i kamerami, zadebiutuj u nas.

Wokaliści, muzycy, tancerze, akrobaci, iluzjoniści, sportowcy, jak co roku, zaprezentują swoje umiejętności na scenie targowej. A wszystko to w atmosferze happeningu i z udziałem przyjaznej publiczności. 

04.02.19

Wystawca pełen energii - Energylandia

Emocje na najwyższym poziomie! Na Targach Edukacyjnych będzie można odwiedzić stoisko Energylandii.

Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park i Tropical Fun, dostępne jak wszystkie inne atrakcje w cenie jednego biletu wstępu do Parku. 

więcej >>
31.01.19

Sala konferencyjna w ciężarówce - gratka dla miłośników samochodów!

Lubisz majsterkować przy samochodzie? Interesuje Cię praca mechanika? Zajrzyj do amerykańskiej szkoleniowej ciężarówki Show Car, która przyjedzie na Targi Edukacyjne dzięki współpracy Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie z międzynarodową firmą Inter Cars.

Na co dzień w ciężarówce odbywają się szkolenia dla pracowników serwisów samochodowych na obszarze całej Europy. Ta niezwykła maszyna składa się z naczepy o specjalnej zabudowie, która po rozłożeniu stanowi pełnowymiarową salą konferencyjno-szkoleniową. 


więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9