MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.01.2020

Polecamy UMCS

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie to największa uczelnia publiczna po wschodniej stronie Wisły. 


UMCS jest instytucją głęboko zakorzenioną w regionie, gdzie od 75 lat pełni funkcję kulturotwórczą i opiniotwórczą oraz wnosi istotny wkład w budowanie gospodarki opartej na wiedzy. Do chwili obecnej ich Alma Mater ukończyło ponad 241 tys. absolwentów.

07.01.20

Politechnika Warszawska na Targach Edukacyjnych

Politechnika Warszawska jest uczelnią akademicką, przygotowuje przyszłe elity społeczne: ludzi światłych, o rozległych horyzontach, świadomych swych przekonań, ale rozumiejących i respektujących światopogląd innych. 


Kształtuje więc nie tylko umysły studentów, ale także ich charaktery i właściwe inżynierom postawy twórcze, przekazując im zarówno wiedzę jak i umiejętności. Wiedzę przekazują najlepiej ci, którzy ją zarazem rozwijają, umiejętności zaś - ci, którzy sami je zdobyli w praktyce.

18.12.19

Edukacja w Internecie

Dobra wiadomość dla lubiących social media. Stwierdzono, że powszechne korzystanie z mediów społecznościowych istotnie wpływa na edukację w XXI wieku. Ludzie wykorzystują szereg różnych powiązań i narzędzi w celu wsparcia swojego kształcenia, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy. Social media przestają być już wyłącznie narzędziem marketingowym czy rozrywką. Materiały odpowiadające zainteresowaniom użytkownika w ostatnim czasie zrewolucjonizowała myślenie na temat poszukiwania treści z danego obszaru wiedzy w Internecie. Tanie platformy, blogi i portale społecznościowe umożliwiają sprzedaż kursów internetowych, a niezliczona liczba nieformalnych kontaktów z innymi, wpływa na samodzielne starania i  zdobywanie doświadczenia. 

19.11.19

Polecamy


Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie dzięki ofercie kierunków technicznych, menedżerskich i ekonomicznych jest wyjątkową w skali kraju uczelnią wyższą, która stawia na praktykę, swoim studentom zapewnia solidne wykształcenie, a tym samym dobry start w życie zawodowe.

Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim oraz podyplomowym. 


więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9