MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

06.02.2020

ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI

Wiedzę,  umiejętności oraz kompetencje społeczne zdobywamy w różnych miejscach: w szkołach i na uczelniach, ale też w miejscu pracy, na kursach prowadzonych przez firmy szkoleniowe, czy ucząc się samodzielnie w domu.


Oznacza to, że bardzo często posiadamy kompetencje poszukiwane na rynku pracy, ale nie możemy oficjalnie tego potwierdzić przed pracodawcą.  


15 stycznia 2016 roku weszła w życie ustawa o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (ZSK). Rozwiązania, które wprowadza Zintegrowany System Kwalifikacji, to odpowiedź na zmiany zachodzące na rynku pracy i w gospodarce. Jak pokazują doświadczenia innych krajów europejskich, dzięki wprowadzeniu systemu opartego na ramie kwalifikacji, wzrośnie liczba osób zainteresowanych formalnym potwierdzeniem swoich kompetencji, a także podnoszeniem kwalifikacji. Skorzystają na tym wszyscy: sami pracownicy, zarówno ci pracujący w kraju, jak i za granicą, pracodawcy, a także różne organizacje branżowe.Przyjdź na targi, dowiedz się więcej o ZSK i skorzystaj z wiedzy specjalistów z Instytutu Badań Edukacyjnych (IBE)

05.02.20

Konkurs: Zgarnij kurs na prawo jazdy!

Skończyłeś 18 lat i jesteś uczeniem lub studentem? Weź udział w konkursie organizowanym w ramach Targów Edukacyjnych w Lublinie i wygraj kurs na prawo jazdy kat. B o wartości 2000 zł!

Nagroda wręczona zostanie podczas oficjalnego otwarcia wydarzenia 5 marca o godz. 11.


27.01.2020

Patronat Honorowy Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Z przyjemnością informujemy, że Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin objął patronatem wydarzenie: XVI edycja Targów Edukacyjnych.

27.01.20

Wyjazdowe szkolenia dla nauczycieli z Projektu UE (bezpłatne)

Zapraszamy na bezpłatne, wyjazdowe szkolenia dla kadry dydaktycznej, które organizujemy na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kierujemy zaproszenie do nauczycieli zatrudnionych w szkołach podstawowych, liceach ogólnokształcących, szkołach branżowych I stopnia oraz technikach.  Szkolenia realizowana są w weekendy, w hotelach minimum 3 gwiazdkowych. Oprócz nabycia specjalistycznej wiedzy zapewniamy darmowy nocleg, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe zgrane na pendrive oraz zwrot kosztów dojazdu

więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9