MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.02.20

Patronat honorowy Ośrodka Rozwoju Edukacji

Bardzo miło jest nam poinformować, o tym że XVI Targi Edukacyjne uzyskały patronat honorowy Ośrodka Rozwoju Edukacji.
19.02.2020

Sala konferencyjna w ciężarówce - gratka dla miłośników samochodów!

Lubisz majsterkować przy samochodzie? Interesuje Cię praca mechanika? Zajrzyj do amerykańskiej szkoleniowej ciężarówki Show Car, która przyjedzie na Targi Edukacyjne dzięki współpracy Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie z międzynarodową firmą Inter Cars.

Na co dzień w ciężarówce odbywają się szkolenia dla pracowników serwisów samochodowych na obszarze całej Europy. Ta niezwykła maszyna składa się z naczepy o specjalnej zabudowie, która po rozłożeniu stanowi pełnowymiarową salą konferencyjno-szkoleniową. 


więcej >>
11.02.20

Nauka w malowniczym Nałęczowie

Nałęczów – dawniej Nałęczów Zdrój – malownicze miasto w województwie lubelskim, w powiecie puławskim, to nie tylko sprzyjający leczeniu klimat, ale również wspaniałe miejsce do podjęcia nauki w szkole średniej. Przy ul. B. Prusa 13 mieści się pięknie położona, nowoczesna placówka oświatowa – Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie. 

więcej >>
07.02.2020

Wystawca pełen energii - Energylandia

Emocje na najwyższym poziomie! Na Targach Edukacyjnych będzie można odwiedzić stoisko Energylandii.

Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park i Tropical Fun, dostępne jak wszystkie inne atrakcje w cenie jednego biletu wstępu do Parku. 


Już 5 i 6 marca 2020, podczas naszych Targów Edukacyjnych w Lublinie, będziecie mieć okazję wygrać karnety do Energylandii. Szczegóły już wkrótce!

więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9