MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

16.11.17

Konkurs "Prawo jazdy za darmo"

Chcesz zdobyć kurs na prawo jazdy za darmo? Pomożemy Ci! 

Już wkrótce szczegóły konkursu dla pełnoletnich uczniów uczestniczących w Targach Edukacyjnych 2018, którego nagrodą główną będzie darmowy kurs na prawo jazdy kat. B w firmie AUTO-HOLIK.

OSK AUTO-HOLIK, jako jeden z nielicznych dysponuje pojazdem (Skoda CitiGo) wyposażonym w profesjonalne rejestratory jazdy, które honorują WORD-y. Ucząc się u Nich możesz zdawać egzamin na tym samym samochodzie, na którym się uczyłeś. W ten sposób zwiększasz swoje szanse powodzenia na egzaminie państwowym. Skoda CitiGo charakteryzuje się świetną widocznością i jest najmniejszym na rynku pojazdem dopuszczonym do egzaminów państwowych.

07.11.17

Chcesz studiować w Australii? Przyjdź na Targi Edukacyjne

Niemal w każdym mieście w Australii znajdziesz uczelnię odpowiednią dla studentów z Polski. Nie sposób opisać ich wszystkich. Firma PACIFIC CENTER PLANET OF ADVENTURES PTY. LTD współpracuje z ponad 100 uczelniami w Australii i ma bardzo szczególne relacje z około 20 szkołami w różnych miastach oferujących kursy specjalistyczne. Po więcej szczegółów zapraszamy na stoisko nr 1 już w marcu 2018 r. 


Zapraszamy również 15 marca 2018 r. o godz. 14 - scena Hala C na wykład: 

Australia – why not? What should I do to come to Australia?


31.10.17

Dzieci z woj.lubelskiego wzięły udział w konkursie historycznym

Kilkanaście klas z całego województwa wzięło udział w konkursie plastycznym "Historia to lubię!" organizowanym w związku z drugą edycją wydarzenia "Było nie minęło". 

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu przez całą klasę makiety przedstawiającej wybrane wydarzenie z historii Polski. Na autorów najlepszej pracy czekała atrakcyjna nagroda: jednodniowa wycieczka do JuraParku w Bałtowie dla całej klasy wraz z transportem i wyżywieniem, podczas której uczniowie będą mieli możliwość poznać świat dinozaurów w wyjątkowy, niespotykany dotąd sposób. Wyniki konkursu oraz nagrodzone prace można obejrzeć TUTAJ
09.08.17

Informacja dla wystawców

Informujemy, że z dniem 2 września 2017 r. upływa termin promocyjny na składanie zamówień na stoiska targowe wydarzenia EDUKACJA 2018. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy e.kolodynska@targi.lublin.pl lub telefoniczny 81 458 15 35.
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19