MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

06.03.2018

Wymyśl hasło - wygraj prawko

Marzysz, aby zostać kierowcą? Przyjdź na Targi Edukacyjne i weź udział w konkursie. Do wygrania kurs na prawo jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców AUTO-HOLIK. 

Sprawdź szczegóły i regulamin >>> KLIK
05.03.18

Erasmus +

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznej edycji Targów Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 15-16 marca 2018 r. , na terenie Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnego  Targów Lublin,  przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie będziemy gościć przedstawicieli Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

FRSE jest jedyną w Polsce instytucją z tak ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu kilkunastoma edukacyjnymi programami europejskimi. W latach 2007-2013 koordynowała w Polsce programy „Uczenie się przez całe życie” (Erasmus, Leonardo da Vinci, Comenius i Grundtvig) oraz „Młodzież w działaniu”. Wiarygodność Fundacji przełożyła się na zaufanie, jakim ją obdarzono, powierzając jej funkcję Narodowej Agencji Programu Erasmus+ na lata 2014-2020.  Podczas targów powstanie specjalna strefa informacyjna programu Erasmus + i nie tylko ! Przedstawiciele FRSE będą do Państwa dyspozycji 15 i 16 marca na stoisku nr 106.


26.02.2018

Uczą realizować marzenia

„W czym mogę Ci pomóc…?” – te słowa codziennie kierują nauczyciele do uczniów Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. H. Ch. Andersena w Lublinie.
Szkoła łączy w sobie ponad 25 - letnie doświadczenie w nauczaniu z przyjazną atmosferą. Cechują ją przyjacielskie, pełne tolerancji relacje uczeń - nauczyciel oraz komfortowe warunki pracy w małych grupach.


Zapraszamy na stoisko szkoły podczas Targów Edukacyjnych 2018!
więcej >>
21.02.18

Studiowanie w Niemczech? Czemu nie!
Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) jest wspólną organizacją niemieckich szkół wyższych i reprezentuje niemieckie uczelnie za granicą. Jej zadaniem jest wspieranie współpracy z uczelniami zagranicznymi przede wszystkim poprzez wymianę studentów i naukowców. Programy DAAD są skierowane do wszystkich krajów i obejmują wszystkie dziedziny nauki, co jest korzystne w równym stopniu dla Niemców jak i obcokrajowców. DAAD posiada na całym świecie 15 przedstawicielstw. Warszawskie przedstawicielstwo powstało w 1997 roku. Do jego głównych zadań należy utrzymywanie bliskich kontaktów z polskimi uczelniami, informowanie o możliwościach studiowania i prowadzenia badań naukowych w Niemczech i w Polsce oraz przyznawanie stypendiów na pobyty studyjne i badawcze na niemieckich uczelniach. Przyjdź na stoisko nr 15 i dowiedz się więcej. 

więcej >>
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16