MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.12.17

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Zapraszamy wszystkich uczestników Targów Edukacyjnych 2018 na wykład „Rośliny trujące w ogrodzie" ( 15 marca 2018 godz. 13:45 - 15:45 ). Wykład poprowadzi Pani dr hab. Mirosława Chwil z UP Lublin. 

Trujące rośliny są w naszych ogrodach, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Warto poznać trujące kwiaty, krzewy i  pnącza. Na trujące rośliny ogrodowe warto zwrócić uwagę, szczególnie kiedy w ogrodzie pojawiają się małe dzieci. Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ( stoisko nr 3) . 

więcej >>
16.11.17

Konkurs "Prawo jazdy za darmo"

Chcesz zdobyć kurs na prawo jazdy za darmo? Pomożemy Ci! 

Już wkrótce szczegóły konkursu dla pełnoletnich uczniów uczestniczących w Targach Edukacyjnych 2018, którego nagrodą główną będzie darmowy kurs na prawo jazdy kat. B w firmie AUTO-HOLIK.

OSK AUTO-HOLIK, jako jeden z nielicznych dysponuje pojazdem (Skoda CitiGo) wyposażonym w profesjonalne rejestratory jazdy, które honorują WORD-y. Ucząc się u Nich możesz zdawać egzamin na tym samym samochodzie, na którym się uczyłeś. W ten sposób zwiększasz swoje szanse powodzenia na egzaminie państwowym. Skoda CitiGo charakteryzuje się świetną widocznością i jest najmniejszym na rynku pojazdem dopuszczonym do egzaminów państwowych.

07.11.17

Chcesz studiować w Australii? Przyjdź na Targi Edukacyjne

Niemal w każdym mieście w Australii znajdziesz uczelnię odpowiednią dla studentów z Polski. Nie sposób opisać ich wszystkich. Firma PACIFIC CENTER PLANET OF ADVENTURES PTY. LTD współpracuje z ponad 100 uczelniami w Australii i ma bardzo szczególne relacje z około 20 szkołami w różnych miastach oferujących kursy specjalistyczne. Po więcej szczegółów zapraszamy na stoisko nr 1 już w marcu 2018 r. 


Zapraszamy również 15 marca 2018 r. o godz. 14 - scena Hala C na wykład: 

Australia – why not? What should I do to come to Australia?


31.10.17

Dzieci z woj.lubelskiego wzięły udział w konkursie historycznym

Kilkanaście klas z całego województwa wzięło udział w konkursie plastycznym "Historia to lubię!" organizowanym w związku z drugą edycją wydarzenia "Było nie minęło". 

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu przez całą klasę makiety przedstawiającej wybrane wydarzenie z historii Polski. Na autorów najlepszej pracy czekała atrakcyjna nagroda: jednodniowa wycieczka do JuraParku w Bałtowie dla całej klasy wraz z transportem i wyżywieniem, podczas której uczniowie będą mieli możliwość poznać świat dinozaurów w wyjątkowy, niespotykany dotąd sposób. Wyniki konkursu oraz nagrodzone prace można obejrzeć TUTAJ
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16