MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.02.18

Studiowanie w Niemczech? Czemu nie!
Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) jest wspólną organizacją niemieckich szkół wyższych i reprezentuje niemieckie uczelnie za granicą. Jej zadaniem jest wspieranie współpracy z uczelniami zagranicznymi przede wszystkim poprzez wymianę studentów i naukowców. Programy DAAD są skierowane do wszystkich krajów i obejmują wszystkie dziedziny nauki, co jest korzystne w równym stopniu dla Niemców jak i obcokrajowców. DAAD posiada na całym świecie 15 przedstawicielstw. Warszawskie przedstawicielstwo powstało w 1997 roku. Do jego głównych zadań należy utrzymywanie bliskich kontaktów z polskimi uczelniami, informowanie o możliwościach studiowania i prowadzenia badań naukowych w Niemczech i w Polsce oraz przyznawanie stypendiów na pobyty studyjne i badawcze na niemieckich uczelniach. Przyjdź na stoisko nr 15 i dowiedz się więcej. 

więcej >>
16.02.18

Studia w Anglii - Warsztaty z Simonem!

Chcesz studiować w Anglii? Przyjdź na Targi Edukacyjne i weź udział  w warsztatach z przedstawicielem BUCKS New University! Przedstawiciel uczelni – Simon oraz Firma OXFORDON opowiedzą o całym procesie rekrutacji na studia w Anglii. 

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Warsztaty odbędą się 15 marca o godzinie 11:30 oraz 16 marca o godzinie 11:45. Po przybyciu zgłoś się do Biura obsługi targów, a wskażemy Ci drogę do sali warsztatowej. 


więcej >>
12.02.18

Patronat honorowy!

Z przyjemnością informujemy, że Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pan Jarosław Gowin objął swoim patronatem honorowym Targi Edukacyjne 2018.
29.01.18

Chcesz studiować w Wielkiej Brytanii?

Wbrew Brexitowi, nie spada liczba młodych Polaków próbujących swoich sił na studiach w Wielkiej Brytanii. Co roku kilka tysięcy maturzystów wsiada w samolot i zaczyna nowe życie jako studenci angielskich uczelni, udowadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych, a zagraniczne studia są dostępne nie tylko dla najbogatszych i najzdolniejszych!


 więcej >>
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14