MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Wyjazdowe szkolenia dla nauczycieli z Projektu UE (bezpłatne)

Zapraszamy na bezpłatne, wyjazdowe szkolenia dla kadry dydaktycznej, które organizujemy na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. 


Kierujemy zaproszenie do nauczycieli zatrudnionych w szkołach podstawowych, liceach ogólnokształcących, szkołach branżowych I stopnia oraz technikach.  Szkolenia realizowana są w weekendy, w hotelach minimum 3 gwiazdkowych. 


Oprócz nabycia specjalistycznej wiedzy zapewniamy darmowy nocleg, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe zgrane na pendrive oraz zwrot kosztów dojazdu


Po 20 godzinnym szkoleniu (6 godzin w piątek, 8 godzin w sobotę, 6 godzin w niedzielę) nauczyciel otrzymuje zaświadczenie poświadczające zdobytą wiedzę, praktyczne informacje oraz gotowe narzędzia ułatwiające pracę z uczeniem. Podniesienie kompetencji w ramach Projektu to również wymiana doświadczeń z osobami z branży. 

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, a program zajęć został opracowany przez ekspertów z Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz jest jednolity na wszystkich szkoleniach. Gwarantujemy, że nawet absolwenci studiów z doradztwa zawodowego nie będą się nudzić na naszych zajęciach, ponieważ stawiamy na praktykę oraz przekazujemy wiedzę zgodną z aktualnym system oświaty.


  


Podczas Targów Edukacyjnych 2020 w Lublinie będzie można dowiedzieć się więcej informacji o Projekcie oraz zapisać się na szkolenie. Zbieramy również zapisy przez formularz na stronie internetowej:  https://projekty.syntea.pl/doradztwo   

Wypełniając formularz rejestracyjny uczestnicy deklarują termin szkolenia, którym są zainteresowani. Szkolenia organizowane są w województwie, w którym znajduje się Państwa placówka edukacyjna. Zwykle szkolenia organizujemy w następujących lokalizacjach: w woj. lubelskim: Świdnik – Hotel Notabene; w woj. podkarpackim – Świlcza - Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór; w woj. małopolskim – Dobczyce – Hotel Dobczyce; w woj. świętokrzyskie – Hotel Ameliówka - Mąchocice Kapitulne. 
Zapewniamy Państwu kompleksową usługę, na najwyższym poziomie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook, ponieważ tam regularnie publikujemy zdjęcia i filmy ze szkoleń. https://www.facebook.com/szkoleniadoradztwozawodowe

 

Kontakt: doradztwo.men@syntea.pl, tel. 512-917-177, 511-470-277

Koordynator Projektu:  Anna Zmysłowska (tel. 797 586 435, anna.zmyslowska@syntea.pl)

 

Projekt ,, Rozwijanie kompetencji kadry dydaktycznej w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego (makroregion IV)” jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Rozwój Edukacja.
<< wstecz