MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

AVITUR - wycieczki szkolne, zielone szkoły i warsztaty

Od tych pierwszych szkolnych wycieczek zależy czy uczeń rozwinie się w kierunku człowieka aktywnego, ciekawego życia, szukającego odpowiedzi na tajemnice natury.


Wycieczki wyrabiają wytrzymałość fizyczną i odporność psychiczną, a także zaufanie do własnych sił i możliwości. Wpływają w ogromnym stopniu na postrzeganie piękna przyrody i dzieł człowieka. Poprzez wycieczki można łatwo wpoić konieczność ochrony naturalnego środowiska, konieczność troski o zabytki i nauczyć miłości do ojczyzny. Wycieczki wyrabiają wzajemną życzliwość wśród uczniów, wdrażają do umiejętnej pracy grupowej, wpływają na kształtowanie się takich cech charakteru jak: koleżeńskość, wytrwałość, zaradność. Nauczycielowi pomagają lepiej poznać swoich uczniów.


AVITUR w  swojej ofercie posiada również prowadzenie warsztatów kulinarnych. Zimowym hitem jest pieczenie pierniczków, a wielkanocnym pieczenie mazurków i babek. Tutaj uczą również piec lubelskie cebularze, pizzę  lub przygotowanie sushi.  Podróż kulinarna połączona jest z prelekcją o zwyczajach z różnych zakątków świata. Składanie origami, malowanie masek weneckich lub nauka posługiwania się pałeczkami ożywia warsztaty.  


Zapraszamy do kontaktu z Biurem AVITUR:

ul. Narutowicza 22

20-004 Lublin

Tel/fax: 81 534 60 10

Tel. kom. 600 952 736; 790 787 787

biuro@avitur.pl

www.avitur.pl


  

<< wstecz