MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Ucz się biologii online!

Powtórka z biologii to projekt dzięki, któremu szybko i skutecznie przygotujesz się do matury z biologii. Organizujemy lekcje online, tworzymy filmy, animacje...robimy wszystko by wiedza trafiła do Ciebie przez szeroko otwarte oczy i uszy, a nie ziewające usta. Nie wierzysz? Sprawdź nasz teledysk: Z nami będziesz się uczyć multimedialnie, dzięki czemu to czego nie przeczytasz zobaczysz, a to czego nie zobaczysz usłyszysz.

Co oferujemy?

Lekcje online. 

Podczas dwugodzinnych wykładów dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć z konkretnego działu. Każda z lekcji oparta jest na multimedialnej prezentacji i zadaniach maturalnych. Prowadzi je Ania, która od 12 lat przygotowuje uczniów do matury. Jeśli więc nie chcesz wydawać fortuny na korepetycje, a zależy Ci na nauczeniu się do egzaminu, sprawdź nasze lekcje online. Można je oglądać wielokrotnie,w najbardziej komfortowych dla Ciebie warunkach. https://powtorkazbiologii.pl/lekcja-nagrana/


Filmy

Tworzymy także krótkie animacje bogate w ilustracje, schematy, definicje i zdjęcia. Same konkrety ale podane w lekkiej i ciekawej formie. Dzięki nim błyskawicznie powtórzysz najważniejsze wiadomości, a przy okazji będziesz mieć trochę fun'u:) Filmy dostępne są online. W każdej chwili możesz je odpalić i uczyć się bez wertowania wielkich i nudnych książek. Obecnie mamy dwa kursy, ale za to jakie! Sprawdź!


Działamy w internecie, ale 15 i 16 marca planujemy się zmaterializować i pokazać światu na Targach Edukacyjnych w Lublinie. Zapraszamy do stoiska nr. 62A...będą nagrody nie z tej Ziemi!;)
<< wstecz